Genel yonetim  

Wet n Wild Ultimate Retractable Brow Pencil Kaş Kalemi

Bu içerik guzellikleparla.com sitesi tarafından hazırlanmıştır. Wet n Wild Ultimate Retractable Brown Pencil kaş kalemi ile alakalı içerik ve kadına dair bir çok konu guzellikleparla.com bloğunda.

Ben kalemlere karşı biraz ön yargılıydım. Yıllarca bu yüzden pomad kullandım. Kaş kalemi kaşları döküyor diye duyduğum andan itibaren kalem kullanmayı bırakıp pomad ürünlere geçiş sağlamıştım. Taa ki Wet n Wild standına baktığımda bu ürünü bulana dek. Görünüşü ve aplikatürü ilgimi çekti. Teasterında baktığımda yapısı duruşu çok güzeldi. Size bir ürün ne kadar övülürse o kadar övmek isterim. Çünkü gerçekten çok beğendim bitince gidip tekrar aldım.

Wet n Wild Kaş Kalemi Yorumum

Wet n Wild Ultimate Retractable Brow Pencil kaş kalemi ile alakalı memnuniyetimi yukarıda anlattım. Peki beni bu kadar memnun eden şeyler nelerdi ?

  • Yapısı incecik ve görünümü çok güzel
  • Üçgen ucuyla şekil vermenizi kolaylaştıracak ürün
  • Arkasında taramaya yardımcı aplikatörü var, bu benim için bir artı
  • Pigmenti yüksek rengini hemen veriyor  

Wet n Wild Kaş Kalemi Fiyatı

Benim aldığım kaş kalemi  açık tonlu olanı beyaz tenli olduğum için koyu renk istemiyorum. Doğal küllü bir renk. Ben şekil verip daha kalkık durması için kullanıyorum. Oldukça memnunum. 

Wet n wild çok başarılı bir ürün satışa sürmüş. Fiyatından bahsedecek olursam, indirimsiz 27.99 TL. İndirimde daha uygun fiyata alabilirsiniz

Önyargımı kırıp pomad üründen bu sürümü çok kolay olan ürüne geçişimi sağladığı için çok memnunum. Tavsiye ederim. Alın aldırın. Tekrar karşılaşmak dileğiyle. Güzellikle kalın

Leave A Comment