Blog Popüler yonetim  

Survior Panaroma Gökhan Özdemir Acun’a Benziyor

Annem tam bir survivor hayranı oldu çıktı. Evde ki televizyonda TV8 günün önemli bir bölümü açık. Surivor’ı izliyor, o bitiyor panaromayı açıyor izliyor. Ekranda bi ses var, tonlama ses aynı Acun ılıcalı. Ulan dedim Acun Dominik’te değil mi ? Derken kamera açısı değişti ve karşımda başka bir adam. Anneme dedim Bu Acun Ilıcalı’nın kardeşi mi ? Ben böyle düşünüyorsam illa ki benim gibi “survivor panaroma Gökhan Özdemir Acun Ilıcalı ile kardeş mi ?” gibi düşünen insanlar illa ki vardır.

Annemde o sıra telefon ile konuşuyor. Benim sorum karşısında soruyu anladı tabii. Ama cevap veremiyor. Konuşmayı kapattı. Dedim kim bu ? Kardeşler mi ? Yok dedi. “Gökhan Özdemir” dedi. Yani survivor panaroma Gökhan Özdemir Acun Ilıcalı ile kardeş mi ? sorusunun yanıtı hayır. Ama benzerlik oldukça fazla.

Buraya resim falan koymak isterdim. Fakat kişilerin resimlerini izinsiz kullanmak telif anlamında bana sıkıntı olabilir. Fakat bu yazıyı merak eden izleyiciler okudukça, talep olursa, Acun Medya ile görüşüp, bir kaç resim talep edebilirim.

Gökhan Özdemir. Kendisi sanırım, Acun Ilıcalı’nın kopyası gibi. İnanın ikiz olsalar bu kadar benzemezler. Ses tonu bu kadar mı benzer, tonlaması falan. Hadi onları da geçtim. Adamların soru sorma stilleri bile aynı. Çok çok benzer. Mesela adam gülüyor ve gülerken bir şey anlatıyor. Aynı şekli de Acun Ilıcalı’da yapıor. Sizlerde aynı hataya düştüyseniz hemen aşağıdan yorum yaparak yalnız olmadığımı kanıtlayabilirsiniz.

Leave A Comment