window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-1YY4CQ8S01'); Space X Dm-2 Görevinde Ufo Görüntülendi | Sosyalortak

Space X Dm-2 Görevinde Ufo Görüntülendi

Bugün Space X şirketi açısından küçük ama insanlık için olağan üstü bir göreve şahit olduk. Space X şirketinin uzaya gönderdiği Dragon uzay aracı Uluslar arası uzay istasyonu’na (ISS) bağlanmak üzere Türkiye saati ile 22:22 de havalandı. Dünya çapından 4 milyondan fazla insanın izlediği görüntülerde şok görüntülere de şahit olduk.

Bununla alakalı görüntüleri gören kişiler de mevcut. Bir kaç tane tanımlayamayan yabancı cisim (ufo) ekranda belirdi. Bunu sadece ben değil hemen herkes farketti sanıyorum. Farkeden kişilerin çoğunluğu büyük ekrana sahip olmaları. O sıra evimde bulunan televizyondan canlı yayını takip ediyordum. Annemde yanımdayken, alttan geçen cisimleri farkettim. Oldukça büyük parçalardı. Görüntüleri şuan arıyorum. Bulduğum zaman youtube kanalından yayınlayacağım.

Bir diğer muamma ise, dünyaya geri dönen falcon-9 roketinin inişi sırasında yaşandı. Bir kaç saniyelik görüntü kaybından sonra roketin inmiş halini izledik. Teorisyenlere göre roket başarılı bir şekilde inemeyince, rejı ekibi tarafından daha önce kayıt edilmiş video by-pass edilerek izleyicilere gösterildi. Aşağıda sizler için görüntüyü paylaşım. İzleyerek durumu daha detaylı anlayabilirsiniz.

Görüntüleri bant kaydından tekrardan ulaştım. Ve beni ciddi anlamda korkutan görüntleri izlemiş oldum. Bu görüntülere bir çok insan benim gibi canlı yayında şahit oldu. Özellikle fırlatmadan sonra ki 5 dakikalık süre içerisinde birden fazla sayıda kameranın görüş açısına takılan cisimler oldu. Görüntüleri daha iyi analiz edebilmek için önce tekrardan bir incelemek istiyorum. Sizler de görmüş olduğunuz cisimi yorumda belirtirseniz, herkes için bir fikir verebilirsiniz. Videonun tamamın ulaştım. Şuan görüntüleri kare kare incelemekteyim. İçlerinden en ilginç olanı kalkıştan sonra ki 03:21 dakika kadraja giren cisim. Cisim bir uçak formunda. 1 saniyeden kısa bir zamanda yok oluyor. Bunu nerden biliyorsun derseniz, görüntüleri kare kare incelediğim için. O geçen 1 saniyelik zaman zarfında cisim aşırı hızlı bir şekilde Dünya’ya doğru hareket ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir