window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-1YY4CQ8S01'); Sapanca Kiralık Villa İle Otelden Ucuza Tatil | Sosyalortak

Sapanca Kiralık Villa İle Otelden Ucuza Tatil

Sapanca muazzam bir ilçe. Buranın kıymeti biliniyor mu ? Sakaryalılar buranın kıymetini bilmiyor. Özellikle İstanbul müşterileri kadar Arap yarım adasından gelen misafirler buranın tadını aldılar. İstanbul ili ve civarından hafta içi güzel bir tatil yapmak isteyenlerin Sapanca Kiralık Villa aramalarına çokça şahit oluyoruz. Özellikle Sapancada ki otellerin kişi başı fiyatlarının ciddi derecede pahalı. Bir kişilik otel fiyatına büyük bir ailenin tatil yapmasının sırrı sapanca günlük kiralık villa aramasıdır. Sizlere özel bir içerik hazırlayarak “sapanca kiralık villa” promosyon kodu ile sadece sosyalortak.com okuyucularının kullanabileceği 200 TL indirim fırsatı sunuyoruz.

Günlük Kiralık Villa Sapanca’nın Doğasını Yaşamak İçin Mükemmel Seçenek

Sapanca Sakarya il sınırları içerisinde yer alan mükemmel bir ilçe. Özellikle böyle bir doğal güzelliğe sahip ilçe sanıyorum Türkiye’de çok nadirdir. Yemyeşil bir doğanın içerisinde kurulmuş, dereleri, ağaçları eşsiz güzel bir yer. Özellikle yaz aylarında ayrı bir güzel oluyor. Genel olarak kafa dinlemek isteyenlerin, doğanın tadını çıkarmak isteyenlerin tercih ettiği bir bir yerleşke. Sapanca’nın bu denli güzelliğini yaşamanın elbette bir bedeli var. Bu bedel otellerde olursa ciddi anlamda maliyetlidir. Otellerin günlüğü genellikle 700 liradan başlayarak 1500 – 2000 lira gibi miktarlara çıkabiliyor. Ailesine hem ekonomik hem de harika bir doğal tatil yaşatmak isteyenlerin tercih edeceği başka bir fırsat var. “Günlük Kiralık Villa Sapanca” adlı içeriğimizde bahsettiğimiz villanın görsellerine bakmak ve sizlere sunduğumuz fiyatı oteller ile karşılaştırmak.

Göreceksiniz ki Sapanca’nın pahalı otellerine oranla mükemmel bir tatili daha ucuza yapma fırsatı bulacaksınız. Sapanca ilçesinde günlük kiralık villa ücreti 1200 TL ama size iyi bir haberimiz var. En başta bahsettiğimiz indirim kodunu söyleyerek yapacağınız rezarvasyon ile 200 TL indirim fırsatı yakalayarak bu mükemmel villanın 1 günlüğü 1000 TL olacaktır.

sapanca kiralık villa havuzu
Muhafazakar Villa

Sapanca Muhafazakar Villa Arıyorsanız Doğru Adres

Muhafazakar insanlarımız bu konularda biraz daha hassaslar. Onların bu hassassiyetlerine sunulabilecek en iyi seçenek tabii ki de bu doğal güzelliğin içerisinde yer alan villa olacaktır. Yukarıda ki resim de gördüğünüz üzere villanın çevresi ağaçlar ile çevrelenmiş durumda. Dışarıdan hiç bir şekilde izlenme imkanı yoktur. Bu sayede sapanca muhafazakar villa ilanlarına göz atan insanların önemsediği en önemli şey rahat ve güvenli bir tatil imkanı yaşamaktır. Dinini layıkı ile yaşayarak, ailesi ile güzel bir doğa tatili yaşamak hem ekonomik, hem de sağlık açısından oldukça faydalı. Otelin size sunduğu imkanlar kısıtlıdır. Burada günün stresinden kurtularak, doğanın, havuzun, sapancanın eşsiz havasının tadını çıkarabilirsiniz. Muhafazakar ailelerin tercih ettiği, memnun kaldığı eşsiz bir villa.

sapanca kiralık villa bahçesi
Sapanca Kiralık Villa Bahçesi

Sapanca Kiralık Müstakil Ev

Günlük yaşantımızda genellikle apartman dairelerinde yaşıyoruz. Komşular ile yaşamak zordur. Ses yapılamaz, müzik açılamaz, aileniz ile evde aktiviteler yapamazsınız. Müstakil ev, hane içerisinde başka ailelerin yaşamadığı evdir. Bu villa size özel bir villa olacağı için, başkasının rahatsız olması, yada başkasının sizi rahatsız etmesi mümkün değildir. Yeşil doğanın, eşsiz Sapanca havasının, havuzun, Sapanca gölünün, sunulan bu nimetlerin tadını çıkarmak için Sapanca Kiralık Müstakil Ev ilanlarımıza göz atmanızı kesinlikle öneriyoruz.

sapanca kiralık villa bahçesinin resmi
sapanca kiralık müstakil ev

Sapanca’da Villa Kiralamak Ne Kadar ?

Böylesine güzelliği içinde barındıran bir villanın ücreti sanılanın aksine çok ekonomiktir. Ücretler Temmuz ve Ağustos hariç günlük 1200, Temmuz ve Ağustos aylarında 1700 TL’dir. Bu içeriği okuyanlara özel 200 TL tutarında bir indirim söz konusudur. Rezarvasyon için aradığınızda sosyalortak ismini vererek günlük 200 TL indirim kazanırsınız. Yani Temmuz ve Ağustos aylarında günlük 1500 Lira, yılın diğer aylarında ise günlük 1000 TL olarak kiralama imkanı bulacaksınız.

sapanca kiralık villa oturma odası
sapanca kiralık villa oturma odası

Günlük Villa Kiralama İle Sahip Olacağınız İmkanlar

 • ADSL – Wi-Fi
 • Amerikan Mutfak
 • Şömine
 • Teras
 • Ebeveyn Banyosu
 • Barbekü
 • Buzdolabı
 • Fırın
 • Mutfak araç ve Gereçleri
 • Aydınlatma
 • Televizyon
 • Uydu Yayını
 • Hırsız Alarmı

Sapancada Günlük Villa Kiralama

Sapanca doğasının tadını çıkartırken, doğa içerisinde yer alan, etrafı ağaçlar ile gizlenmiş havuzun da tadını çıkartabilirsiniz. Burada en çok önemli olan konu havuzun temizliğidir. Havuz her akşam dezenfekte edilmektedir. Sevdiklerinizin sağlığını düşünmek zorundasınız. Beş yıldızlı otellerde bile ortak kullanım havuzları temizleseler bile sizin iç güdüsel olarak rahat edemeyeebiliriz. Burada ki havuz sizler için özeldir. Sizlere kiralamadan önce akşamdan sterilizasyon çalışması yapılır ve size temiz bir havuz deneyimi yaşatılır. Sapanca diyince tabii ki günlük kiralık havuzlu villa sapanca yada “sapanca kiralık havuzlu villa” aramalarının revaçta olduğunu görüyoruz. Bu sayede hem 5 yıldızlı otel konforunda bir tatil yaparken de ekonomik olarak uygun tatil yapacaksınız.

Günlük Villa Kiralamak İçin Adres

Sapancada Günlük Kiralık Villa Adresi

Adres: Dilek Caddesi No:77 Sapanca SAKARYA

Davut Koç : 0533 479 71 79

Etiketler

#sapanca, #kiralık #villa #muhafazakarvilla #sapancahavuzluvilla #sapancakiralıkvilla

Dilerseniz aşağıda yer alan içerikere de göz atabilirsiniz. Yada buraya tıklayarak ana sayfaya dönebilirsiniz.

İnstagram üzerinden ulaşmak için https://www.instagram.com/berkay_trabzon61

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir