window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-1YY4CQ8S01'); Sakarya Organizasyon Firmaları | sosyalortak.com

Sakarya Organizasyon Firmaları

Sakarya organizasyon firmaları Sakarya’da son zamanlarda adından söz ettirir oldular. Daha öncesinde organizasyon dediğimiz zaman; yani bundan 10 sene öncesinde organizatörlük firmaları Sakarya ve çevresinin zengin ve tanınmış iş insanlarının özel günlerinde eşsiz bir gece yaşayabilmek için tercih edilen bir hizmet biçimiydi. 2010 yılından sonra Sakarya’da organizasyon firmaları kurulmaya başladı ve artan firmalar ile birlikte ortaya çıkan fiyatlar her kesimin ulaşabileceği seviyeye doğru geldi. Artık organizasyon şirketleri kalitesini yükseltirken aynı zamanda fiyatlarında düşmesi sağlanıyordu.

Sakarya organizasyon firmaları ile alakalı konudan bahsedeceğimi söylemiştim. Bugün Sakarya’da uzun yıllar faaliyet gösteren ve adını Marmara bölgesinde sıkça duyuran bir organizatör firmasını inceleyecegiz. Bu özel firma Sakarya’da bir çok eşsiz geceye ve yeniliğe adım attı; Ergün Koç Organizasyon

Sakarya’nın En İyi Organizayon Şirketi

Sakarya, organizatör şirketleri bakımından çok parlak değildi. Şehirde bu işle uğraşan bir kaç firma vardı. Ergün Koç tarafından kurulan Koç Organizasyon Sakarya’da organizatörlük kavramının gelişmesinin öncü isimlerden birisiydi. Bu başarılı kariyere nasıl sahip olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Cevap çok basit, “rakip firmaları rakibi değil de aynı sektörün ekmeğini yiyen ve beraber yürüyen insanlar” olarak görmekteydi. Bu yüzden diğer firmaların yöneticileri ile sektörü ileriye taşımak adına toplantılar yaparlar, edindikleri bilgileri birbirleri ile paylaşırlar. Hatta işi biraz daha ileri götüreyim mi ? Sakarya’da ilk evlilik fuarının kurulmasında öncü isim olduğunu biliyor muydunuz ? Diğer firmalar ile organizatörlük kavramını daha fazla insana tanıştırmak ve tanıtmak için böyle bir fuar organize ettiler ve oldukça iyi bir iş olduğunu söyleyebilirim. 

Sakarya organizasyon firmaları
Solda: Koç Organizasyon Firması Sahibi Ergün Koç

Düğün Organizasyonu

Ergün Koç ve Koç Organizasyon Şirketinden bahsettik sırada. Bu firmanın sizlere sunduğu hizmetlerden bahsedelim. Organizasyon diyince olmazsa olmaz şey düğün organizayonudur. Düğün organizasyonu özel bir geceniz olması adına çok önemlidir. Zira kiraladığınız düğün salanlorı sizlere stok ekipmanlar vermektedir. Yani masa, masa örtüsü ve sandalyeler. Misafirlerinize özel gece yaşamanız için bu ekipmanlar yetersiz gelecektir. Bunu gidermenin yolu ise bir organizasyon şirketi ile iletişime geçmektir. Organizasyon şirketi sizin ihtiyacınıza göre bir tasarım ortaya çıkaracak ve bu tasarım tabii ki sizin bütçeniz doğrultusunda olacaktır. Bu dediğimiz gibi bütçe ile orantılı olarak büyüyen bir durumdur. Daha düşük bütçeler ile salonu aydınlatmanın yolu masalara şamdan, gelin yoluna altın varaklı uzun çiçek vazoları ya da sehpaları kapıda  keman, yan flüt şeklinde düşünebilirsiniz.  İş kesenin ağzını biraz açmaya geldiğinde daha yüksek paketler sunulmaktadır. Koç Organizasyon sizlere her keseye uygun ekonomik paketler sunuyor.

Sakarya organizasyon firmalari

Orta ve Üst Segment Paketler


Özel masa örtüleri, tiffany ya da napolyon sandalyeler, sezonun anlam ve önemini bildiren bir konsept tasarımı (nergis ağaçlarının çiçek açmasına binaen masanın ortasında su dolu bir vazo içerisinde nergis çiceķleri) şeklinde olabilir. Yine masada kişi başı altın varaklı ya da gümüş renklerde supla ya da show plate, mumluklar, şamdanlar olmaktadır. Bunlar hep bütçeye göre tasarlamaktadır. Yani Ergün Koç organizasyon firmasını tercih eden her müşteri mutlaka kendilerine uygun fiyat sunularak kapıdan boş dönmeleri engelleyecektir. Eğer düğün için bir organizasyon fikriniz var ise mutlaka Ergün Koç Organizasyon’a uğramanız gerekir.

Nişan Organizasyonu

Yine bir başka tercih edilen yöntem ise Nişan organizasyonlarıdır. Nişan organizasyonu için ihtiyaç duyduğunuz ekipmanlar yine Koç Organizasyondan. Burada sizlere iki seçenek sunulmaktadır. Günümüzde nişan törenleri iki şekilde yapılmaktadır. Bunlardan birincisi nişan merasimini evde yapmak, bir diğeri ise bir mekanda yapmaktır.  Evde yapmak biraz daha hesaplı iken bir mekanda yapmak biraz daha masraflıdır. Evde sadece kaliteli bir masa hazırlarken, mekan kiraladığınızda bu hem kaliteli nişan masası hem de davetliler için misafir masaları hazırlamak olacaktır. Yine Koç organizasyonda en iyi fiyatı alacağınızdan şüpheniz olmasın. Eğer bir nişan merasimi için fikriniz var ise bunu muhakkak Sakarya Koç organizasyon ile paylaşın, onlar size muhakkak hem kaliteyi hem de uygun fiyatı sunacaklar.

Kına Organizasyonu

Kına organizasyonu ise genellikle paket halinde sunulmaktadır. Kına organizasyonlarında mutlaka ama mutlaka Koç Organizasyon Showroom’a uğramalı, paketleri yerinde görmelisiniz. Bu sayede bütçenize dost paketi seçebilir, hem kaliteyi hem de uygun fiyatı bir araya getirebilirsiniz. Aklınızda kına organizasyonu var ise mutlaka uğrayın.

Koç organizasyonun yapmış olduğu etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz

İlan vermek için iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir