Blog yonetim  

Ramada Sakarya Rehberi

Sakarya ili, Kocaeli ve İstanbul’a oldukça yakın olması nedeni ile şanslı illerden birisi olmaktadır. Gelişen sanayisi ve kültürel zenginlikleri ile her geçen gün popülerleşmektedir. Doğası ve kültürel miraslarından ötürü özellikle İstanbul bölgesinden çok sayıda ziyaretçi almaktadır. Hal böyle olunca Sakarya’nın konaklama açısından eksiklikleri giderilmiş, giderilmeye devam etmektedir. Bu sayede Sakarya sanayi şehri olduğu gibi aynı zamanda bir turizm şehri de olmaktadır.

Sakarya şehrini tercih eden ziyaretçilerin gününü geçirip konaklayabilmeleri açısından oldukça fazla sayıda Otel vardır. Bu oteller Sakarya şehir merkezinde olabildiği gibi çevre ilçelerde de bulunmaktadır.

Ramada Otel Fiyatı

Şehrin merkezinde bulunan oteller çeşitli şekilde ücretlendirilmektedir. Fiyatlar sunulan hizmet kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Sakarya Ramada Otel kaliteli bir konaklama deneyimi sunarken, fiyat açısından ekonomiktir. Odaların konforlu olması ve oda içerisinde bulunan detaylar sayesinde evinizde hissetmenizi sağlayacaktır.

Spa Merkezi ve Fitness Salonu

Otelin spa merkezi bulunmaktadır. Hizmetin ücretsiz yada ücretli olması ile alakalı bir fikrim yok. Okuyucuyu yanıltmamak adına söylemek istemiyorum. Spa merkezinde masaj yaptırabilir yada Türk hamamında günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Yine spa merkezinde fitness merkezi bulunmaktadır. Bu sayede vücudunuzun sağlığını koruyabilirsiniz.

Ramada Otel Spa Merkezi

Açık Büfe Kahvaltı ve Dünya Mutfağı

Otel içerisinde bulunan Dolce Restaurant ile açık büfe sabah kahvaltınızı yapabilirsiniz. Güne enerjik başlarken, restoranın bahçesinde kahvenizi yudumlayarak günün keyfini çıkarabilirsiniz.

Ramada Otelin Restorantı

Dolce Restaurant’ın Ala Carte menüsünde Dünya mutfağına ait bir çok lezzetli yemek vardır. İtalyan mutfağından, Meksika mutfağına kadar geniş skala içerisinde yer alan menü sayesinde lezzetli yemekleri deneyimleyebilirsiniz.

Restoranın bahçe bölümü Fransız sokakları ve mimarisinden esinlendiği için “Fransız Sokağı” olarak isimlendirilmiş. Özellikle arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçireceğiniz ve hasır koltuklarda sohbet ederken Ramada Otel’in deneyimli kahve ustaları (Barista) tarafından hazırlanmış lezzetli kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz.

Fransa Sokakları

Ramada Otelin içerisinde bulunan toplantı salonları firmaların çokça tercih ettiği bir hizmettir. Bir tane büyük kongre salonu, bir tane ufak kongre ve toplantı salonu, 3 tane ufak toplantı salonunda ihtiyaçlarınıza göre etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Büyük Balo Salonu, Küçük Balo Salonu, Taraklı, Sapanca ve Adapazarı toplantı salonları olarak isimlendirilmişlerdir. Uzman Banquet personeli tarafından en ufak ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanan salonları birçok firmanın tercih nedeni olmaktadır.

Toplantınızı verimli geçirirken, Ramada Otelin mutfak personeli tarafından hazırlanan Coffee Break stantlarında, çayınızı yada kahvenizi yudumlarken aynı zamanda lezzetli atıştırmalıklarında tadını çıkartabilirsiniz.

Coffee Break Lezzetli Atıştırmalıklar

Her otelde olduğu gibi ufak tefek problemler yaşanabilir illaki. Yaşamış olduğunuz problemi aktardığınız takdirde çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Otelin Genel Müdürü olan Gülnihal Hanım misafirleri en iyi deneyimi elde etmesi, her daim mutlu olması için çalışmaktadır. Yine yaşayabileceğiniz sorunları Satış Pazarlama birimine ilettiğinizde sorunu en kısa sürede çözeceklerdir. Bunu zaten görecek ve hissedeceksiniz.

Leave A Comment