window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-1YY4CQ8S01'); Best Western Premier Sakarya Premier İnn Sakarya Oldu | Sosyalortak

Best Western Premier Sakarya Premier İnn Sakarya Oldu

Sakarya şehir merkezinde 5 yıldızlı olarak hizmet veren eski ismi ile Best Western Premier Hotel, hizmetini Premier İnn Sakarya olarak sürdürmeye devam edecek.

Sakarya’da hizmet veren Premier İnn Hotel, ismi ile birlikte Spa merkezini de yenileyerek hizmete soktular. Özellikle Sakarya il merkezinde, mesafe olarak oldukça kısa bir sürede ulaşabileceğiniz Premier İnn Hotel‘ de yenilenen Spa merkezinde günün yada haftanın yorgunluğunu mükemmel bir şekilde atarak, yenilenmenin hazzını yaşamak mümkün.

Premier İnn Hotel Odaları

Odalardan bahsedecek olursam 131 odası bulunmaktadır. Odalar dizayn edilirken her türlü ihtiyaç düşünülmüş. Sabundan, şampuana, tıraş köpüğünden, saç kurutma makinesine kadar, aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınızı karşılayabilmektedir. Odalarda bulunan minibar içerisinde bulunan ve ücretli şekilde tüketebileceğiniz ürünlerde mevcut.

  • Karışık Kuruyemiş
  • Pringles
  • Toblereno Çikolata
  • Coca Cola
  • Fanta
  • Sprite
  • Redbull
  • Cappy Vişne
  • Damla Soda
  • Çeşitli Yerli ve İmport İçkiler

Yine aynı zamanda ücretli ürünlerin yanı sıra, otelin minibar departmanı tarafından odalarınıza ücretsiz şekilde kullanabileceğiniz çeşitli ikramlar mevcuttur. Sallama çay, granül kahve, süt tozu ve 2 adet 0.5 L su bırakılmaktadır.

Premier İnn Sakarya’da Açık Büfe Kahvaltı

Otelin misafirleri için sabahları kahvaltı hizmeti sunulmaktadır. Hafta içi 07:00 – 10.00, hafta sonu ise 07:00 – 11:00 arasında Premier İnn Hotel Sakarya restoranında açık büfe kahvaltı hizmeti verilmektedir. Sıcak yiyeceklerden, peynirlere, meyveden, zeytin çeşitlerine kadar oldukça geniş bir açık büfe kahvaltı hizmeti verilmektedir

Premier İnn Sakarya Hotel içerisinde bulunan Point Bistro A’la Carte restoranını biraz bahsedeyim. Otelin gerek mutfak personeli, gerek yiyecek hizmetini sunan servis personeli alanında oldukça deneyimli kişiler. Servis personelinde bulunan arkadaşlar, lise ve üniversite hayatlarını Turizm ve Otelcilik alanında tamamlamış kişiler. Görmüş oldukları eğitimden sonra, şehrin ve Antalya’nın önemli otellerinde görev alarak elde ettikleri tecrübeyi, Premier İnn Sakarya kalitesi ile birleştirip, her zaman iyi hizmeti sunmak için çalışmaktalar.

Premier İnn Hotel‘in Restoran dizaynı oldukça mükemmel. İç kısımda Bar bölümünde yer alan bar sandalyesine oturup Pub kültürünü yaşayabilir, yada Lounge kısmında arkadaşlarınız ile ustaca ellerde hazırlanmış kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz.

premier inn sakarya resimleri
Premier İnn Sakarya

Dünya Mutfağından Birçok Ürünü Tatmak Mümkün

Restoranın menüsünde yer alan ürünlerden de biraz bahsedeyim. Premier İnn Hotel A’la Carte menüsünde Dünya Mutfağı dediğimizde aklımıza gelebilecek her türlü yiyecek mevcut. Meksika yiyeceklerinden, uzak doğu kültürüne ait makarna çeşitlerine, hızlı snack atıştırmalıklardan, kırmıza et ve beyaz ete kadar birçok yiyeceği deneyimleyebilirsiniz. Restoranda bulunan arkadaşlar ile sohbet ettiğimde müşterilerin yemekleri çok beğendiğinden bahsetmektedirler. Özellikle yemeklerin boşlarını toplarken, misafirlerin tabakta yer alan yiyeceklerin hepsini tükettiklerinden bahsediyorlar. Elbette tabaklarını tam anlamı ile bitiremeyen misafirlerde oluyormuş, ama yüzde 90 tabaklarda ki yemek lezzetli bulunup tüketiliyor.

Point Bistro Canlı Müzik Hizmeti

Premier İnn Hotel A’la Carte restoranında Salı, Çarşamba ve Cuma akşamları canlı müzik hizmeti verilmekte. Salı günleri Sakarya’nın ve İstanbul’un tanınan sanatçılarından Fatma Baba ve Orkestrası, Çarşamba akşamları Fasıl grubu, Cuma akşamları da Grup Efsun tarafından canlı müzik yapılmaktadır. Canlı müzik akşamında gruplar için özel masalar hazırlayabiliyorlar.

premier inn sakarya yorumlar
premier inn sakarya açık büfe kahvaltı

Point Bistro A’la Carte restoranında yer alan içecek menüsünde, kahveden, taze sıkılmış meyve suyuna, alkollü içeceklerden, alkolsüz içeceklere kadar aradığınız herşeyi bulacaksınız. Alkollü ürün fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Fiyatlar çok uygun diyemem, ama pahalı da demek mümkün değil. İnternet alanında yer alan çeşitli kanunlar dolayısı ile alkol ismi ve fiyat bilgisi veremiyorum. Dilerseniz, restoranı arayarak fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Otel’de sabah kahvaltı ederken orta yaşlı ama dinç gözüken bir beyefendi gülümseyip “Günaydın” diyorsa, kendisi Hasan bey’dir. Hasan Şendil Premier İnn Hotel’in yönetim kurulu danışmanıdır.

Premier İnn Sakarya bünyesinde bulunan toplantı ve kongre salonları ile de hizmet vermektedir. İhtiyacınızı uygun çözümler üreten Premier İnn Hotel Satış ve Pazarlama departmanı, düğün, nişan, kına gecesi, toplantı gibi organizasyonlara ev sahipliği yapmak için özveri ile çalışmaktadır.