window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-1YY4CQ8S01'); Meraklısına Hem Ucuz Hem Mükemmel Yılbaşı Hediyesi | Sosyalortak

Meraklısına Hem Ucuz Hem Mükemmel Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşı hediyesi, yeni yılda sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatmak için mükemmel bir detaydır. Çam sakızı çoban armağanı şeklinde hem uygun fiyata yılbaşı hediyesi verirken, hem de sevdiklerinizle olan bağları daha da güçlendirebilirsiniz. Yılbaşı hediyeleri aşırı pahalı olmasına gerek yoktur. Bu yüzden sizlere en uygun fiyatlı yılbaşı hediyesi nasıl olmalı, paylaşıyoruz.

Google Arama Motoru Kupa Bardak

Valla ne yalan söyleyeyim. Bana böyle bir bardak kupa gelse, ben çok mutlu olurdum heralde. Oldukça hoş tasarıma sahip google bardak kupanın fiyatları 25 TL ile 35 TL arasında satılmaktadır. Dilediğiniz isme özel baskı da fiyatın içerisinde olup, istediğiniz adrese ücretsiz kargo ile birlikte gönderiliyor. Benim favorim sanırım Google Arama Motoru Kupa Bardak 🙂

Modası Hiçbir Zaman Geçmeyen Kar Küreleri

Yılbaşı diyince vazgeçilmez ürünlerin başında kar küreleri gelmektedir. 1879 Noelinde keşfedilen ürün, yılbaşı hediyesi denince akla gelen ilk üründür. Özellikle Aralık ayında talep patlaması yaşanan ürünlerin özellikleri değişkenlik gösterse de fiyatları biraz pahalı. 60 TL ile 120 TL arasında değişen rakamlarda satılan yılbaşı hediyesi kar küresini tercih edebilirsiniz.

Yılbaşında Farklı Bir Alternatif: Melek Biblo

Yine farklı ürünlere göz atalım. Yılbaşı ürünleri denince akla gelen, kar küresi, bardak falan olurken, farklı olarak da biblo tercih edebilirsiniz. Yılbaşında en çok tercih edilen biblo figürleri “melek” temalı ürünler olurken, yaratıcı bibloları da internet üzerinden araştırabilirsiniz. 35 TL ile 100 TL arasında değişen fiyatlarda biblo bulmak mümkündür.

Galaksi Gezegen Gece Lambasına Ulaşmak İçin Tıklayın

Gece Lambaları Harika Seçenek Olabilir

Valla şimdi ne yalan söyleyim. Yılbaşı diyince birisinin bana kazak, atkı gibi giysi alması hiç hoşuma gitmezdi. Yılbaşında amaç kıyafet değil, gülümsetecek, küçük ama etkili hediyeler almaktır. Bunlardan birisi ise gece lambasıdır. Benim hoşuma giden yılbaşı hediyesi ise internette şans eseri karşıma gelen galaksi gezegen gece lambası adında ki ürün. Yaratıcı, ufak ve etkili. Fiyat olarak 50 ile 75 lira arasında değişmektedir.

Klasik Vosvos Kalemlik ÇiçekSepetinde bulunmaktadır

Erkekler İçin Yılbaşı Hediyesi: Araba Maketleri

Erkekler bu tarz ürünlere bayılırlar. Özellikle klasik araçların bire bir maketleri gerçekten hoş bir hediye olabilir. Oldukça da seveceklerinden, hatta evlerinin, ofislerinin baş köşelerine koyacaklarından emin olabilirsiniz. Fiyat olarak biraz pahalı olan ürünler genellikle 100 lira ile 300 lira arasından değişkenlik göstermektedir. Benim ikinci favori hediyem aşağıda ki klasik vosvos kalemliktir. 🙂

Trendyol’da satılan ürününe gitmek için tıklayınız

Erkekler İçin Nostaljik Yılbaşı Hediyeleri

Nostaljik ürünler hiçbir zaman modası kaybolmayan ürünlerdir. Yılbaşı hediyesi olarak nostaljik ürünlere yönelebilirsiniz. Dekoratif olarak kullanılan nostaljik olanlardan en popüler olanları, plaklar, gramafon, eski radyo ve daktilolar harika yılbaşı hediyesi olabilirler.

Metal Tardis Yılbaşı Hediyesi hediyemevsimi.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Doctor Who Yılbaşı Hediyeleri

Valla yılbaşı diyince aklınıza ilginç ürünler gelir. Sevdiklerinize hem kaliteli hem de zevklerini anımsatan hediyeler bana göre en favori olan hediyelerdir. Mesela ben Doctor Who dizisine bayılırım. Birisi bana minyatür Tardis (Telefon Kulübesi Şeklinde Zaman Yolculuğu Makinesi) alsa ben çok mutlu olurdum. Yada Star Wars temalı yılbaşı ürünü alsa, beni oldukça mutlu ederdi.

Ana sayfaya dönmek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir