Seo uyumlu makale

Makale Satın Al

Sosyalortak.com “makale satın al” hizmeti yayında. Tamamen özgündür ve sizler için yazılmıştır. Satışı yapılan makale daha sonra tekrar satılmak üzere depolanmamaktadır ve mülkiyeti tamamen size aittir. Hazırlanan içerikler gereken anahtar kelime araştırması yapılarak hazırlanmaktadır. Hacmi olmayan anahtar kelime üzerine yazılmış makale yerine kullanıcı gelme oranı yüksek içeriklerdir.

Kullanıcı Deneyimi Yüksek Makale

Bunun yanı sıra içerik kullanıcı deneyimi en üst düzeyde olacak şekilde hazırlanmaktadır. Böylelikle sitenize gelen ziyaretçiler sitenizde daha fazla vakit geçirecek ve size ve sitenize ekstra değer katacaktır. İçerik hazırlanırken sadece bir kelime üzerine oluşturulmamaktadır. Anlamsal yönden aynı kelimeler kullanılarak farklı kelimeler sayesinde de trafik artışı yaratacaktır. Böylelikle içeriğiniz LSI uyumlu olacak bu sayede eksta trafik artışı elde edeceksiniz. İçeriği satın aldıktan sonra kullanacağınız slug, meta açıklama gibi değerler sizler için hazır olarak verilecektir. Böylelikle içeriği sitenize yüklerken eksta olarak vakit kazanmış olacaksınız.

Seo Uyumlu Makale Satın Al

Papara İle Ödeme İmkanı

Ödemeler Papara ile yapılmaktadır. Whatsapp sipariş hattından “makale satın al” talebi vererek blog sitenize uygun makale seçimi yapabilir ve ücretini anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Hazırlanan içerikleri minimum 500 kelime olup, ücretlendirme 100 kelimesi 2 Türk Lirasıdır. 500 kelimelik bir makale satın alma işlemi için yalnızca 10 Türk Lirası ödersiniz.

Diğer iceriklere göz atmak istemez misiniz? Hemen Tıkla

İnstagramdan Bize Ulaşın https://instagram.com/sosyalortakcom