window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-1YY4CQ8S01'); Elektrik Kesintisi: Kocaeli Sakarya Bolu Karanlıkta |

Elektrik Kesintisi: Kocaeli Sakarya Bolu Karanlıkta

22 Mayıs 2020 saat 04:10 civarı itibarı ile Kocaeli Sakarya Düzce ve Bolu karanlığa bürünmüş durumda. Sedaş iletişim merkezi 186 çağrı merkezinde yer alan bant kaydında Kocaeli ili Karamürsel ilçesi, Gebze ilçesi, Sakarya Adapazarı ilçesi, Bolu ili Gerede ilçesi ve Düzce ilinde enerji verilmediğini aktarılmaktadır. Elektrik kesintisi nedeni belli olmamakla birlikte oluşan tahminler kuvvetli rüzgardan dolayı enerji hatlarında sorun yaşanmasına neden olmuş olabilir.

Sedaş ile yaptığımız görüşmelerde elektrik kesintisinin ne kadar süreceği bildirilememekle birlikte zaman verilememektedir. Özellikle Sakarya ili Adapazarı ilçesinde yaşanan kesintiler bu ay içerisinde yaşanan 3. kesinti.

Elektrik kesintisi ile alakalı net bilgilere ulaştığımız zaman Kocaeli ve sakarya elektrik kesintisi ile alakalı bilgileri güncelleyecegiz.

Ekipler Enerji Vermeye Çalışıyor

Elektrik kesintisinin başlamasından yaklaşık 50 dakika sonra elektrik enerjisi verilmeye çalışılsa da verilen enerjinin süresi yaklaşık 5 dakika sürdü. Saat 05.00 sularında tekrar kesinti yaşanıyor

Enerji Tekrar Verilmeye Başlandı

Saatler 05:15’i gösterirken, elektrik enerjisi verilmeye başlandı. Yaşanan kesinti ile birlikte Sanayinin yoğun olduğu Kocaeli ve Sakarya illerinde endişeye neden oldu. Kesinintinin kısa sürede verilmesi ile birlikte vatandaş rahat bir nefes aldı.

Aşağıda yer alan diğer içeriklere göz atabilir yada buraya tıklayarak ana sayfaya dönebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir