kapşonlu sweatshirt bayan
Blog yonetim  

Kadınlar İçin Kapşonlu Sweatshirt Modelleri

Gece saat 04.43 ve hala uyuyamadım. Dedim ki sitem için biraz daha içerik gireyim. Yazacak konu ararken sonbaharın gelmesi ile birlikte kadınların kapşonlu sweatshirt arayışında olduklarını gördüm. Bunun için kapşonlu sweatshirt bayan modellerinde bu sene hangi renk moda, kapşonlu sweatshirt bayan seçeneklerinde neler var sizler için bir rehber hazırlamaya karar verdim. Sonbaharın vazgeçilmezi sweatshirtler için 2019/2020 sonbahar modası.

Yazın bitmesi ile birlikte havalar hissedilir derecede soğudu. Bu soğuk havalarla birlikte sweatshirt modası yavaş yavaş başlamış oldu. Anladığım kadarı ile bu sene sweatshirtleri fazla göreceğiz gibi. Bunu markaların reklam yarışına girmesi ile anlamak mümkün. Fiyatları inceleme fırsatım oldu. Fiyatlar markalara göre değişkenlik göstermekte. Ortalama olarak 39 TL gibi miktarlardan başlayıp 150 TL gibi bir miktarlara çıkabilmektedir. Fiyatların bu denli yüksek olmasının nedeni marka faktörü. Hadi gelin bu sene hangi marka hangi renkleri kullanmış.

MAVİ

Kapşonlu sweatshirt bayan modellerinde MAVİ markası özellikle Sarı, Kırmızı ve Beyaz ağırlıklı tonları kullanmış. Sweatshirtleri bilirsiniz, önlerinde saçma sapan yazılar falan koyarlar. MAVİ daha sade, mütevazi görünen ürünleri vitrine koymuş. Benim ilk gözüme çarpan marka oldu. Bir sweatshirt alsaydım, sanıyorum ki MAVİ ürünlerini tercih ederdim. Fiyat olarak 120 TL ile 150 TL arasında değişkenlik gösterse de, parasına değecek bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

TOZLU.COM

Tozlu.com sitesinde satılan sweatshirtleri incelediğimde hayal kırıklığına uğradım. Rakiplerinin sattığı sweatshirt modellerine göre biraz sönük kalmışlar diyebilirim. Açıkçası sweatshirt renklerinde genellikle gri tonlarını tercih etmeleri falani bana kalırsa olmamış. İnsan sonbaharda biraz canlı ve sıcak renkler görmek istiyor. Bu yüzden ilk gözüme çarpan renk seçimleriydi. Evet daha sıcak renkler bulmak mümkün fakat genel olarak gri ağırlıklı olduğuna kanaat getirdim. İşin açıkçası görsel anlamda beni tatmin etmese de, fiyatları oldukça ucuz. O yüzden renk benim için önemli değil ben fiyata bakarım diyenlerdenseniz, tozlu.com sweatshirtleri oldukça uygun fiyatlı. Çarşıda, pazarda satılan ürünlerden daha uygun fiyatlı demem doğru olacaktır. Tozlu.com sitesinde sweatshirt fiyatları 30 TL ile 70 TL arasında değişmektedir.

LCWAİKİKİ

LCWaikiki kapişonlu bayan sweatshirtler renkli kişiliğe sahip kişiler için üretilmiş. Bu senenin sonbahar modasında resimli, çizgi film karakterli baskılı, üzerinde söz yazılı sweatshirtleri fazlası ile kullanmışlar. Ben sweatshirt seçimlerinde sadelikten yana birisiyim. Sweatshirt alırken, canlı tonları özellikle sonbaharın vazgeçilmez renkleri sarı, kiremit kırmızısı favorimdir. Fakat farklı seçenekler arayanlar için oldukça çok seçenek var. Fiyatlarına göz attım. Fiyat olarak sizi memnun edeceği kesin. Fiyatlar ortalama olarak 40 TL ile 70 TL arasında değişkenlik göstermekte. Fiyatlar kadar, ürünlerin kalitesi de yeterli. Benden geçer notu aldı.

Dilerseniz buraya tıklayarak ana sayfaya dönebilirsiniz.

Leave A Comment