window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-1YY4CQ8S01'); Ersin Korkut Ne Hastası ? | Sosyalortak

Ersin Korkut Ne Hastası ?

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2020 12.05.2020 tarihli programa damga vuran bir gelişme yaşandı. Survivor adasındayken Türkiye’de kalan köpeği Mess’in ölmesi ve sakatlıklar derken, Acun Ilıcalı’nın verdiği haber ile birlikte tüm Türkiye Ersin’in hastalığını aramaya koyuldu.

Haberi duyunca Tüm Türkiye üzüldü. Hastalığı hakkında bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapılmadan açıklama yapmam da doğru değil. Zaten Acun Ilıcalı’nın da Türkiye’ye gelmek için uçak kaldırması ile birlikte Ersin Korkut gelecek kafilenin içerisinde olacak.

Ersin Korkut ne hastası aramaları şuan ciddi anlamda peak yapmış durumda. Tüm Türkiye özellikle şu saatlerde Ersin Korkut’un hastalığını merak ediyorlar. Yazıyı Ersin Korkut tarafından açıklama yapıldıktan sonra düzenleyeceğim. Burada kendisine ve ailesine saygılı olmak amacı ile düşündüğüm şeyleri yazmıyorum.

Tüm Türkiye şuan ciddi anlamda üzüldü. Seveni, sevmeyeni ciddi anlamda herkesi meraklandırdı. Sosyal medyada ise en günün en çok konuşulan olayı Ersin Korkut’un hastalığı ve adaya vedası oldu. Survivor Ünlüler Gönüllüler 2020 takımında Ersin bu hafta adaya mecburi olarak veda ediyor. Cuma günü Dominik’ten kalkacak uçakla Türkiye’ye gelecek olan Ersin Korkut’un tedavisine başlanacak. Ekşisözlükte yazılanlara göre sanıyorum ön çapraz bağlarında bir sorun var ve en azından korkutan bir hastalık olmadığını sanıyorum. Özellikle Ünlüler takımında yer alan Elif ve Aycan bu haber karşısında çok üzüldüler. Ersin Tüm Türkiye’ye abilik kavramını en güzel şekilde öğretti. Gerek kimse ile ciddi polemiğe girmemesi, gerek ada için yaptıkları ile ciddi bir beğeni topladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir