eba öğretmen puan kazanma
Genel Popüler yonetim  

Eba Öğretmen Puan Kazanma

Ülkemizde Korona virüsü tedbirleri kapsamında eğitim öğretimin örgün öğretim olarak durdurulması ve daha sonrasında Nisan ayı sonuna kadar durdurulması ile birlikte eğitimler EBA (Elektronik Bilgi Ağı) sistemi üzerinde yapılmaya başladı. Bu öğrenimleri daha çekici hale getirmek için öğrencilerin sistemde yaptığı her hareket karşılığında belli puanlandırmalar yaparak, onları kendi arasında bir puan kazanma yarışına soktu. Bu uygulama başarılı olduğu görülünce aynı uygulamayı öğretmenler üzerinde yaptılar. EBA öğretmen puan kazanma tekniği sayesinde öğretmenlerimizi de bu sistemde ufak bir rekabet ortamı yaratılmış oldu.

Öğrenciler İşin Açığını Arıyor

Öğrenciler bu sistemin açıklarına ve hilelelerine kafa yormaya başladılar. İnternette çeşitli şekillerde EBA puan kasma şeklinde başlıklar ile fikir alışı yapmaktalar. Bu fikir alış verişleri daha çok sistemin açığını kullanmak üzere. Örnek vermek gerekirse intenetten indireceğiz sistem üzerinde ki her pdf uzantılı eğitim materyali öğrencilere belirli bir puan vermekte. Öğrenciler de bu sistem açığını kullanarak sistemde bulunan dosyaları bilgisayarlarına indirmektirler.

EBA Öğretmen Puan Kazanma Hilesi

Bu konu tartışmaya kapalı bir konu olmakla birlikte, bu şekilde aramalar olduğunu görmekteyim. Bu etik olmayan bir konu ve bu konuya cevap vermeyi doğru bulmuyorum. Hile yada hurda benzeri şekillerde puan kazanmak yerine aşağıda vereceğimiz EBA Öğretmen Puan Kazanma Yönergeleri sayesinde sizlerde puan kazanabilirsiniz.

EBA Öğretmen Puan Kazanma Yöntemi

Değerli öğretmenlerimiz, aşağıda vereceğimiz yöntemleri kendiniz uygulayarak kolay bir biçimde puan kazanabilirsiniz.

  • EBA sistemine her gün giriş yaparak +1 puan kazanırsınız.
  • Öğrencileri bireysel olarak incelemek, her öğrenci için sizlere +1 puan kazandırır.
  • Üzerinizde bulunan şubelerin raporlarına göz atmak sizlere her şube için 24 saat zaman diliminde +5 puan ilave eder.
  • Öğrenci hakkında yorum yapın. Öğrenci hakkında yorum yapmak öğrenci başına size +2 puan kazandırır.
  • Raporlara göz atın. Sistemde bulunan şubelerinizin raporlarına göz atın. 24 saat süreyle yenilenmekte olup, sistem size her şube başına +5 puan verecektir

Görüldüğü üzere yukarıda ki yöntemleri uygulayarak EBA sistemi üzerinden öğretmen puan kazanma yöntemini kazanabilirsiniz.

Leave A Comment