window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-1YY4CQ8S01'); Dotnoso Kimdir ? 8 Sene Önceden Kehanet | Sosyalortak

Dotnoso Kimdir ? 8 Sene Önceden Kehanet

Az önce haber sitelerine ünlü NBA oyuncusu Kobe Bryant’ın öldüğü haberleri düştü. Dünya çapında tanınan ünlü oyunucunun haberi herkesi üzdü. Konu ile alakalı çeşitli haberler paylaşılırken, internet üzerinde bir resim daha paylaşıldı. 2012 senesinde bir tweet’e ait ekran görüntüsünde ingilizce olarak Kobe Bryant bir helikopter kazasında ölecek yazmaktaydı.

Peki olayın aslı nedir ? İnanın hiç bilmiyorum. İlgili hesap gerçek bir kullanıcıya ait ve neredeyse her an tweet atmakta. İşin ilginç anı Kobe’nin öleceğini, hem de hangi araçta öleceğini nasıl bildi ? Kehanetten fazlası. İnanın şuan olayı bilen insanlara ulaşmaya çalışıyorum. Bu, bu nasıl olabilir. Bilen arkadaşlar yorum kısmından yorumlarını iletetebilirler mi ? İlgili tweet çok eski bir tweet olduğu için bulamıyorum. Bulanlar aşağıda ki yorum kısmından linkini bırakırsa memnun olurum.