window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-1YY4CQ8S01'); Çukur Ayşe'nin K.K İşlemeli Mendil Sahnesi | Sosyalortak

Çukur Ayşe’nin K.K İşlemeli Mendil Sahnesi

Çukur izleyicilerini şoke eden bir sahne yaşandı. Selimle Ayşe kızları Karaca’nın kaybolmasından ve suçlusunun Akın olduğundan dolayı tartıştılar. Tartışmadan sonra Ayşe dolaptan çıkardığı ziynet kutusunun altına gizlenmiş mendili çıkardı ve kokladı. Çukur k.k nedir ?

Akıllara ilk başta karakuzuların lideri Çeto’nun kişisel bakımını yaptığından dolayı K.K yazısının Kara kuzu olabilir mi gelse de iş öyle değil.

Çukurda k.k nedir sorusunun cevabı tabiki de Kahraman Koçovalı. Ayşe’nin kızı Karacadan çok Akın’a değer vermesi aklımı karıştırdı. Parçaları birleştirince işlerin daha karışık olduğunu çözdüm. İleri ki sahnelerde göreceğiz ki bu teorim bizleri yanıltmayacak. Akın Koçovalı Kahraman Koçovalı’nın oğlu çıkacak. Ortaya çıkmasa bile verilecek spoiler ile Akın’ın kahramanın oğlu olduğu izleyiciye açıklanacak.

https://sosyalortak.com/oksijen-80-yilda-zehirler-mi.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir