bana neden piç diyorlar
Blog yonetim  

Akından Annesine: Bana Neden Piç Diyorlar Sorusu

Çukur 3. Sezon 6. bölümdü yanılmıyorsam. Selimle Ayşe tartışmış, Selim odadan çıktıktan sonra Ayşe, mücevher kutusunun içerisinden işlemeli bir mendil çıkarmıştı. Mendilde ki K.K işlemeli detay akıllara Kara Kuzuları getirse de, düşündükten sonra KK işlemesinin Kahraman Koçovalı olduğunu anlamıştım. Ama bu henüz başlangıçtı. Ayşe, bir mendili yıllarca kutusunda saklayacak kadar neden bağlı olabilirdi. Bu bağlı olmaya cevap 9. Bölüm fragmanında Akın’ın annesine sorduğu soruda çıkmış oldu. Akın annesine “bana neden piç diyorlar” diye sordu.

Ayşe Kızı Karacayı Akın Kadar Sevmedi

Ben bunları düşündükçe, Ayşe’nin çocuklarına karşı yaptığı ayrımcılığı anlamaya başladım. Hatırlayın Akın Koçovalı’nın hapisten çıktığı sahneyi. Ayşe’nin Akın’ın en sevdiği yemekleri hazırlaması, Akın için oda hazırlaması derken, Ayşe’nin Akın Koçovalı’ya karşı ayrı bir tutumu vardı. Bunu zaten izlediğimizde farkettik ve ana yüreğidir. Oğlu yıllarca hapiste olan anne için, oğluna özenerek bir oda hazırlaması normal geldi açıkçası.

https://sosyalortak.com/oksijen-80-yilda-zehirler-mi.html

Ayşe’nin Sakladığı Kahraman Koçovalıya Ait Gizemli Mendil

Yukarıda anlattıklarım geçmiş bölümlere ait olaylar. Yap-boz parçaları birleştiğinde, yani Akın’a karşı ayrımcılığı daha sonrasında K.K işlemeli mendil detayı ortaya çıktığında buradan çıkardığım sonuç Ayşe’nin Kahraman Koçovalı ile akraba ilişkisinden çok daha fazlası vardı. Yani platonik bir aşk değildi bu. Geçmişte Ayşe’nin Kahraman ile gizli yada herkesin bildiği bir ilişkisi vardı. Zaten Selim’in Ayşe’nin yatağına yatmaması, Ayşe’yi önemsememesi, bu olayı Selim’in bildiğini anlamak için yeterli kanıtlar.

Bir Önceki Çukur Yazımda “Akın Kahraman’ın Oğlu Dedim

Bunları çukur fanları için blog siteme yazdım. Aşağıda ki görsel google aramalarında web sitemin görüntülenmesini sağlayan snippet adı verilen arama barıdır.

Çukur ile alakalı ön değerlendirme yaptığım ilk makalemden kesit aşağıda ki gibidir.

Çukurda k.k nedir sorusunun cevabı tabiki de Kahraman Koçovalı. Ayşe’nin kızı Karacadan çok Akın’a değer vermesi aklımı karıştırdı. Parçaları birleştirince işlerin daha karışık olduğunu çözdüm. İleri ki sahnelerde göreceğiz ki bu teorim bizleri yanıltmayacak. Akın Koçovalı Kahraman Koçovalı’nın oğlu çıkacak. Ortaya çıkmasa bile verilecek spoiler ile Akın’ın kahramanın oğlu olduğu izleyiciye açıklanacak. “

Bu yazıma gitmek için tıklayınız

Akın’a Neden Piç Diyorlar

Şimdi yayınlanan fragman ile yazdıklarımda haklı olduğumu gördüm. Çukur 3. Sezon 9. Bölüm 1. Fragmanda yayınlanan video içerisinde geçen ifadede Akın annesi Ayşe’ye “Şimdi söyle bana, bana neden piç diyorlar” demektedir. Yani Akın Selim’in oğlu değil, bunu çukurda yaşayan kişilerde farkındaydı. Hatta Akın bu yüzden bile hapiste olabilirdi. Yani birisi ona piç dediyse, bu yüzden onu öldürmek zorunda da kalmış olabilir. Akın Koçovalı “Bana neden piç diyorlar” ifadesi ileriki günlerde Ayşe ile Kahraman üzerine büyük olaylar olduğunu anlatmaya yetmektedir.

Son düzenleme: Akın’ın babası Kahraman Koçovalı, makaleyi okumak için tıklayınız

Sizde düşüncelerinizi aşağıda ki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Leave A Comment