window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-1YY4CQ8S01'); Aksiyon Kamerası Kiralama İşi Geleceğin Sektörü | Sosyalortak

Aksiyon Kamerası Kiralama İşi Geleceğin Sektörü

Merhaba, takipçilerim için düzenli olarak içerik üretiyorum. Ürettiğim içerikleri kendi kalitem çerçevesinde değerlendiriyorum. Yani kaliteli olmasına özen gösteriyorum. Bugün bu kalite ile birlikte takipçilerim için yeni bir iş fikrinden bahsedeceğim. Herkes piyasanın tutulduğundan, yeni iş fikirleri kalmadığından bahsediyor. Ama teknoloji geliştikçe yeni iş fikirleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Yakın zamanda kullanılmaya başlayan aksiyon kameraları sayesinde yeni bir iş sektörü oluşabilir. Aksiyon kamerası kiralama işi bence ciddi derecede karlı bir sektör olabilir.

Aksiyon Kamerası Kiralama Sektörü Gelecek Vaat Ediyor

İnternet üzerinde yaptığım araştırmalarda aksiyon kamerası kiralama anahtar fikri niche bir konu. Bu zamana kadar ki ortalama aylık arama 0-10 arasında. Yani keşfedilmemiş bir pazar. Bugün ciddi bir bütçem olsa, bu bütçeyi aksiyon kamerası konusuna yatırım yapıp, internet üzerinden bunun pazarlamasını yaparak çalışmalarıma başlardım. Kim aksiyon kamerası kiralamak ister ki ? dediğinizi duyar gibiyim.

Aksiyon kamerası fikri son günlerde oldukça popüler olmuştur. Yeni bir aksiyon kamerası almak binlerce liraya mal olacak bir konudur. Fakat önemli zamanları kayıt altına almanız gereken bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda kiralık aksiyon kamerası temini yaparak, kayıt işleminizi yapabilirsiniz. Bu sayede daha az bir bütçe ayırarak, kamera kiralayarak işlerinizi halletmeniz mümkündür. Bu yüzden geleceğin para kazandıracak sektörü aksiyon kamerası kiralama işidir.

Özellikle Tatil bölgelerinde uygulanacak bir fikirdir. Antalya, Alanya, Muğla, Marmaris, Bodrum gibi tatil yörelerinde turistlerin kullanmaları için aksiyon kamerası kiralama işi geleceğin sektörü olduğunu düşünüyorum.

Dediğim gibi, yaklaşık olarak 30 Bin Türk Lirası param olsa, bu parayı 0 ve 2. el aksiyon kameralarına yatırır. Sezonluk olarak bu kameraların kiralama işi ile kesinlikle uğraşırdım. Düşünsenize, tatil için Avrupa ülkesinden kalkıyorsunuz Türkiye’ye geliyorsunuz. Cep telefonu ile fotoğraf ve video çekmek ile uğraşacağınıza, sizin için aksiyon kamerasını kiralayacak bir işletme var. Bu sayede özel anlarınızı vlog şeklinde kayıt altına alacaksınız ve bunun için 10 karşılığında kamera kiralayacaksınız. Bence harika bir fikirdir.

30 Bin Türk Lirası dediğime bakmayın. 5 Bin Türk lirasına da bu işi yapabilirsiniz. 30 Tane kamera değilde 3 tane kamera alırsınız kazancınız bir kaç ayda 10 tane kamera almaya yetecektir.

Bu yüzden geleceğin sektöründe bende yerimi alacağım. Bunun için birkaç tane aksiyon kamerası yatırımı yapıyorum. Alacağım aksiyon kameralarını sosyal medya reklamları vasıtası ile kiralamasını yapacağım. Günlük haftalık ve aylık kampanyalar sunarak, insanların yeni bir aksiyon kamerası almak yerine onu daha uygun fiyata kiralayabilmesine olanak tanıyacağım. Bu sayede aksiyon kamerası kiralama konusunda bu sayfa ile sektörde yerimi alıyorum. Bunun gibi bir çok niche konu hakkında araştırmalarımı yapıp bu sayfada paylaşacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir