window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-1YY4CQ8S01'); Akın Koçovalı'nın Babası Kimdir ? | Sosyalortak

Akın Koçovalı’nın Babası Kimdir ?

Bazı web siteleri bu haberi yapmaya başladılar. Ama bilmiyorlar ki ben onlardan önce zaten bu yazıları yazdım. 8 Kasım ve 14 Kasım tarihlerinde yazdığım yazılara rağmen, bugün birileri çıkıp “Akın Koçovalı’nın babası kim açıklıyoruz.” diye haber yapmaları garip, ki zaten ben hepsinden bahsetmiştim.

Neyse uzatmadan, Çukurda bomba gibi bir sezon daha yeni başlıyor. Hazır olun, Çukur dizinsinde ki büyük sır ne ? Akın kimin oğlu hepsini açıklıyorum.

3. Sezon başladı. Son bölümlerde Ayşe’nin özenle sakladığı K.K işlemeli mendil ile birlikte 3 sezon boyunca elimde biriken taşları yerlerine koyma zamanı geldi.

Ayşe Kızı Karaca ile Oğlu Akın’ı Hep Kayırdı

İlk olay Akın’ın cezaevinden çıktığı sahnede başladı. Ayşe kızı Karaca’nın üzerine bu kadar düşmemişken, oğlu cezaevinden çıkıyor diye yemekler yapmaya, odalar hazırlamaya başladı. Anne yüreğidir diyerek, öküz altında buzağı aramak olmazdı. Fakat Akın için kavga eden Selim ile Ayşe’nin sahnesinde yaşanan olay işi bitiren son noktaydı. Ayşe, Selim odadan çıktıktan sonra bir kutu içerisinde sakladığı, üzerinde K.K baş harfleri olan bir mendili kokladı. Mendil Kahraman Koçovalı’ya aitti. Peki Kahraman Koçovalı’nın mendili Ayşe’de ne arıyordu ?

Kahraman Koçovalı

Ayşe’nin Kahraman Koçovalı İle İlişkisini Mendilden Öğrendik

Bir insan, neden eşinin abisinin mendilini koklar ve iç çeker ? Tabiki de bir ilişki olması gerekiyordu. Özellikle Akın’a karşı ilgisi, onu kendi öz kızından ayrı tutan Ayşe’nin yaptığı bu mendil sahnesinde, işlerin göründüğü gibi olmadığı kanısına vardım. Evet Ayşe’nin çocuğu Akın, eşinin abisi yani Kahraman Koçovalı’nın çocuğuydu. Bunu günler öncesinden söyledim. İnanmayanlar aşağıda ki görsele göz atabilir.

8 Kasım Tarihinde Çukur Ayşe’nin K.K işlemeli mendil sahnesi yazıma gitmek için tıklayın

Günler önce yazdığımda Akın Kahraman’ın oğlu demiştim 🙂


https://sosyalortak.com/oksijen-80-yilda-zehirler-mi.html

Selim Akın’ın Babası Öyle Bir şey Yapmadı Diyerek Kahramana Gönderme Yaptı

Yayınlanan son fragmanda teorimde haklı olduğum ortaya çıktı. Önce Akın annesine, “bana neden piç diyorlar ?” diye bir soru sordu. Bu soru ile birlikte insanlar “Akın’ın babası kim” sorusunu araştırmaya başladı. Daha sonra Selim Ayşe ile konuşmasında Ayşe’ye “onun babası öyle bir şey yapmadı” derken imalı bir bakış ile Kahraman Koçovalı’ya gönderme yaptı. Zaten bunu da Akın’dan annesine: “Bana neden piç diyolar” adlı makalemde yayınladım. Makaleye buradan ulaşabilirsiniz.

Kahraman’ı öldürenler içerisinde Medet’de var

Selim Abisi ile Karısının İhanetininin Baştan Beri Farkındaydı

Geçen iş arkadaşım Neslinur bana unuttuğumuz bir sahneden bahsetti. İlk bölümü hatırlayın. Vartolu Sadettin yada Salih Koçovalı, üvey abisi Kahraman Koçovalı’ya otel çıkışında suikast yaptığında Kahraman Koçovalı’nın yanında kim vardı ? Tabiki de Selim Koçovalı. Peki Selim Koçovalı ne yaptı ? Düşmanları abisinin üzerine mermi yağdırırken, Selim onun ölmesini istedi. İzleyiciler hep şunu düşündüler. Selim, Vartolu Sadettin ile iş birliği yaptığı için abisine silah sıkanlara, silah sıkmadı ve ölümüne sebep oldu. Selim orada kimse ile abisini öldürsünler diye iş yapmadı. Ama ölmemesi için de bir şey yapmadı. Aşağıda ki sahnede Selim’in yüzüne yansıyan ifade çok kararsız. Bir yandan abisine silah sıkıyorlar, yardım etmeliyim ifadesi, bir yandan ise, abisinin ona yaptıklarını hatırlayıp, yardım etmeyerek intikam alayım düşüncesi

Selim abisin ölümüne göz yumdu

Peki aslında olan neydi ? Onu da şimdi açıklayayım. Bu kanıyı açıklarken, 3 sezon olan olaylara göz atalım. Ayşe cazibeli bir kadın. Özellikle 3 sezon gördüğüm kadarı ile, yatak odasına düşkün bir kadın. Kendi kocası ile ne zaman vakit geçirmek, aynı yatakta yatmak istese, Selim onunla hiç muhattap olmadı. Aslında Selim’in gay olduğunu bile düşünebilirsiniz, çok normal. Ama Selim, karısının yasak aşkını, abisi ile olan yasak ilişkiyi, bu ilişkiden doğan çocuk olduğunu hep biliyordu. Bu yüzden Ayşe’nin samimiyetine, sadakatine hiç güvenmedi. Bu yüzden dolayı, Selim Ayşe ile muhattap olmuyor.

Akın Koçovalı’nın Babası Kahraman Koçovalı

Çukur’un 3 sezon boyunca olan olayları bu şekildeydi. Aslında biz hep görmek istediğimizi gördük. Parçalar yerine oturdukça aslında Selim’in yaşadığı şeylerin çok zor olduğunu anladım. Abisinin yengesi ile ilişkisi olduğunu, yani abisinin kendi karısı ile aşktan çok işin içine yatak odası mevzularının girdiği falan, bunlar kolay şeyler değil. Bunları bu şekilde anlatıyorum ama inan Çukur bir diziden çok daha fazlası artık. En azından benim için öyle.

Bu makalede Akın Koçovalı’nın babası Kahraman Koçovalı olduğunu en net şekilde sizlere sundum. Doğru olduğunu düşünüyorsanız hemen yorum yaparak, düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

https://sosyalortak.com/oksijen-80-yilda-zehirler-mi.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir