Blog yonetim  

Adsense Ödemeleri Ne Zaman Ödenir

Teknoloji geliştikçe yeni sektörlerde türemeye başladı. Bunlardan birisi internet siteniz üzerinden para kazanmak. Google sahip olduğu Adsense aracı ile Web sitesi olan kişilere, Web sitelerinde kendi reklamlarını göstermek koşulu ile ödeme yapmaktadır. Çoğu Web site sahibinin kullandığı bu yöntem, Web siteleri ile yayın yaparken aynı anda para kazanabilmeyi de sağlamaktadır.

Adsense Ödeme Takvimi

Web sitelerinde reklam gösterenler elde etmiş oldukları kazançları Adsense paneli üzerinden tahmini kazanç olarak görebilirler. Tahmini kazançlarını ay sonunda kesinleşmiş kazanç olarak bakiyenize yansıtılır. Kesinleşmiş kazanç bakiyesi 200 TL sınırını aştığında ödemeniz ayın 21. İle 26. günü arasında yapılmaktadır.

Adsense Ne Kadar Kazandırır ?

Eğer bir Web siteniz varsa ve Adsense programına başvurup, onay aldıysanız Web sitenizde reklam göstermeye başlayabilirsiniz. Ücretlendirme için net bir fiyat politikası olmamakla birlikte reklamlarınıza tıklayan kişiler olduğu sürece Web sitenizden para kazanabilirsiniz. Reklamın bir kez tıklanma ücreti değişkenlik gösterse de ortalama bir tıklanma 0.30 kuruş gibi bir miktar kazandırmaktadır.

Web sitenizde ki reklamlara kendiniz tıklarsanız, Google para kazanmanızı kapatacaktır. Google dolandırılmayı sevmez ve Google’ı kandırmak imkansızdır.

Leave A Comment